Już w nowym domu


Teraz ma na imię Rika i ma uroczą młodą panią. Mieszka w Sochaczewie niedaleko sklepu "Pod lasem".
Teraz ma na imię Saba niedaleko Plecewic. Jest bardzo towarzyska i przyjazna w stosunku do ludzi w szczególności do dzieci.

Niedaleko Dorci, bo tylko trzy domy dalej mieszka inna sunia z naszego schroniska u którą również odwiedziłyśmy.


Wizyta u Dorci była pełna bardzo pozytywnych emocji. Sunia była bardzo krótko w schronisku jednak o nas nie zapomniała. Ma bardzo kochających właścicieli którzy spędzają z nią każdą wolną chwilę. Ze swoja rodziną mieszka teraz w Konarach.

Teraz ma na imię Rex i dzieli podwórko razem z mniejszym kolegą. Mieszka w Śladowie i bardzo lubi wspólne spędzanie ze swoimi włascicielami.

Wizyta w Wólce Smolanej u Rudzika. Piesek który był stróżem na parkingu na 600-lecia w Sochaczewie trafił do schroniska, później adoptowali go ludzie niedaleko Kęszyc skąd Rudzik zawzięcie wracał na parking na 600-lecia teraz odnalazł swoje miejsce właśnie tutaj pod wisienką w malowniczej okolicy. Towarzystwa dotrzymują mu koty jego właściecielki i sąsiadki.


Wizyta w Młodzieszynku u pary wilkoludów i malutkiej żabki. Wielkoludy mająjak widać na zdjęciach boksy w remoncie. Pieski dzień spędzają w boksie a w nocy pilnują gospodarstwa. Maleństwo biega razem ze swoim kocim przyjacielem cały czas luzem. Zwierzęta bardzo kochają swojego młodego pana Kubusia